Oikos

Лінія Декор компанії ОIKOS сприймає тематику декорування інтер'єрів, пропонуючи не тільки нескінченність хроматичних рішень але й експресивну можливість, де лучистість, колір і матерія зливаються в одне ціле. Салон магазин Віжен являється офіційним представником компанії ОIKOS.

AUREUM - ОIKOS

AUREUM ( Аурум) - це витончена алхімія, золота на стінах, представлена в теплих природних тонах.

ENCANTO - ОIKOS

ENCANTO (Енканто)- це спеціальна декоративна фарба з витонченим «хмарним» ефектом.

IMPERIUM - ОIKOS

IMPERIUM( Імперіум) - це декоративна металізована обробка для внутрішніх поверхонь з низьким впливом на середовище, що дозволяє досягти неповторних декоративних ефектів з широкою гамою відтінків.

NEVADA - ОIKOS

NEVADA (Невада) - це престижне декоративне покриття з ефектом позолоти, призначене для вишуканих інтер'єрів, що вимагають багатого декору.

OTTOCENTO ANTICO VELLUTO - ОIKOS

OTTOCENTO Antico Velluto - це паропроникне покриття на основі смол у водній дисперсії з додаванням специальних металевих пігментів.

BIAMAX - ОIKOS

BIAMAX (Біамакс) - декоративна фарба для інтер'єру з наповнювачами добірної гранулометрії, на основі акрилових смол у водній дисперсії, паропроникна, дуже стійка до стирання і з низьким впливом на навколишнє середовище.

KREOS - ОIKOS

KREOS - це декоративна штукатурка для внутрішніх робіт на основі спеціальних смол у водній дисперсії і спеціальних наповнювачів.

KREOS DRAPE - ОIKOS

KREOS DRAPE(креос драпе) - класичний, старовинний і високотехнологічний. Оздоблення, яке додає до розтушовки дорожнечу поверхні, шороховатість полотна і приємну гру темного зі світлим.

KREOS FIL POSE - ОIKOS

KREOS Fill Pose ( Креос ): безліч оформлень з одним продуктом.

COCCIO ANTICO - ОIKOS

Завдяки особливому ефекту "під мармур", COCCIO ANTICO дозволяє відтворювати старовинні техніки минулого, використовуючи натуральні продукти.

MULTIDECOR - ОIKOS

MULTIDECOR (Мультидекор) - це акрилова фарба високої якості з безліччю обробок і ефектів.

TRAVERTINO ROMANO - ОIKOS

TRAVERTINO ROMANO (Травертіно Романо) - це готова до використання декоративна штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт на основі піску, подрібненого добірного мармуру та витриманого гашеного вапна.

TRAVERTINO ROMANO DESIGN - ОIKOS

TRAVERTINO ROMANO DESIGN (Травертіно Романо Дезайн) - це спеціальна декоративна штукатурка, що заповнює поверхню і призначена тільки для приміщень.

RAFFAELLO DECOR STUCCO - ОIKOS

Raffaello Decor Stucco (Рафаело Декор Стукко ) - лідер декоративного оздоблення інтер'єрів.

RAFFAELLO DECOR STUCCO MADREPERLATO - ОIKOS

Raffaello Madreperlato - перламутрова версія венеціанської штукатурки Раффаелло Декор Стукко.

PALLAS - ОIKOS

PALLAS (Палас) - це декоративна однотонна фарба з ефектом шовкового покриття з відблисками і відливами, змінними залежно від інтенсивності освітлення в приміщенні.

MARMORINO NATURALE - ОIKOS

MARMORINO NATURALE компанії OIKOS - це забарвлене декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт , дихаюче , на основі гашеного вапна.